Нагадуємо, що крім паперу та канцтоварів ми також виготовляємо печатки, штампи, візитки та ремонтуємо офісні стільці!
Увага, ціни можуть змінюватися. Уточнюйте в менеджера!
Наші товари та послуги:

Дошка Флiпчарт на підставці крейда 65*100 см

Дошка Флiпчарт на підставці крейда  65*100 см
Дошка Флiпчарт на підставці крейда  65*100 см Дошка Флiпчарт на підставці крейда  65*100 см Дошка Флiпчарт на підставці крейда  65*100 см
Модель: Дошка Флiпчарт на підставці крейда 65*100 см
Наявність: На складі
Ціна 2,685.00 грн.
Кількість:     - АБО -   В улюблені
Порівняти

Фліпчарт – це дошка для написання маркером чи крейдою на підставці, з тримачем для паперу.
Дана модель має розмір робочої поверхні 65х100 см, що дає змогу використовувати майже усі типи блокнотів для фліпчартів.

Підставка на 4-х ніжках дуже стійка, легко розкладається та встановлюється, не потрібно регулювати висоту та кут нахилу – все це уже виставлено в найбільш зручній позиції.
Завдяки властивостям поверхні є можливість не лише робити написи, а й кріпити додаткову інформацію за допомогою магнітів.
Це улюблена модель доповідачів і тренерів.Фліпчарт українського виробництва з високоякісних матеріалів. Фліпчарт зручний інструмент для проведення тренінгів, семінарів і презентацій. Фліпчарт обладнаний полицею для маркерів і власником для паперових блоків. Зручна стійка підставка на чотирьох ніжках, не регулюється по висоті.
Фліпчарт на підставці з фіксованим тримачем для паперу. Дуже зручний. Магнітна зносостійка поверхня. Надійна алюмінієва рамка. У комплекті полку для приладдя.
Це улюблена модель доповідачів і тренерів.

Країна виробник: Україна

Працює на OpenCart
ТОВ "ПАРІ ТЕТ РІВНЕ" © 2024